Calypso wejście jednorazowe: Informacje o możliwości jednorazowego wejścia do basenów Calypso

Rozwiązanie dla osób mających mało czasu i chcących korzystać z aquaparku Calypso tylko okazjonalnie – jednorazowe wejście. Sprawdź, co warto wiedzieć przed skorzystaniem z tej opcji.

Po co jednorazowe wejście?

O jednorazowym wejściu do Calypso powinni wiedzieć przede wszystkim Ci, którzy chcą zanurzyć się w basenie, ale nie przepadają za wodnymi zjeżdżalniami, falami i jacuzzi. Jednorazowe wejście daje też szansę na spróbowanie sztormu tropikalnego – jednej z atrakcji basenowej części Calypso. Warto wiedzieć, że z jednorazowym wejściem jest tak, jak z biletem całodniowym – wchodząc do aquaparku, mamy dostęp do wszystkich atrakcji.

Jak korzystać z jednorazowego wejścia?

Jednorazowe wejście można kupić wyłącznie w kasie Calypso – nie ma możliwości kupienia online. Opłata za jednorazowe wejście jest niższa niż za całodniowy bilet – aktualnie wynosi tylko 39 zł. Wejście jednorazowe ważne jest przez 3 godziny, ale w czasie sesji wakacyjnej – do końca sierpnia 2021 roku – można korzystać z niego przez 4 godziny. Warto wiedzieć, że jednorazowe wejście nie wymaga zakupu specjalnej opaski, która umożliwia zdalne ustawienie temperatury w szafce.

Czego należy unikać?

Przy jednorazowym wejściu nie ma co się spieszyć – lepiej przyjść do Calypso wtedy, gdy jest już mniej ludzi, bo dzięki temu korzystanie z basenów i z innych atrakcji będzie bardziej komfortowe. Na pewno warto wiedzieć, że w jednorazowym bilecie nie jest zawarta możliwość korzystania ze szafek – warto zatem posługiwać się jedynie torbami i plecakami.

Co warto zabrać na basen?

Przy zakupie jednorazowego wejścia zawsze warto zabrać ze sobą wszystkie niezbędne rzeczy – przede wszystkim kostium kąpielowy, ręcznik i czepek. Warto też pamiętać o okularach do pływania i klapkach – w ten sposób możemy chronić oczy przed chlorowaną wodą i przed potencjalnymi chorobami związanymi z brodziem w basenie. Zabranie ze sobą środków do dezynfekcji rąk, np. żelu antybakteryjnego, również nie jest złym pomysłem.