Plan ćwiczeń – body fitness plan

Wiele osób podczas kwarantanny odpuściło sobie aktywność fizyczną – nawet ćwiczenia, które bez żadnego problemu można wykonywać w zaciszu swoich czterech kątów. Jeśli należysz do tej grupy osób i uważasz, że Twoje ciało oraz sylwetka nie są teraz w najlepszym stanie, to koniecznie musisz czytać dalej.

Po pierwsze – odpowiednie nastawienie

Aby zacząć pracę nad swoją sylwetką, musisz mieć odpowiednie nastawienie do tego. Przede wszystkim nie katuj siebie tym, że przez tyle czasu nic nie wykonywałaś / wykonywałeś ćwiczeń fizycznych. W momencie kwarantanny najważniejsze było Twoje zdrowie psychiczne i jeśli wypoczęłaś / wypocząłeś leżąc na kanapie i oglądając ulubione filmy czy seriale, to nic się nie stało! Po prostu teraz, jeśli chcesz to zmienić, to po prostu musisz ruszyć swoje cztery litery i nad tym popracować. I tyle!

Po drugie – przygotować plan ćwiczeń

Siłownie w Polsce są już otwarte. Jeśli nie boisz się zakażenia koronawirusem, to możesz już wybrać się na trening. Jeśli masz taką możliwość, to umów się najpierw na trening personalny. Dlaczego? Podczas spotkania z trenerem omówicie najbardziej istotne dla Ciebie rzeczy, które zawarte zostaną w tak zwanym body fitness plan . Na wizycie będziesz mógł / mogła przekazać informacje na temat swojego zdrowia, dotychczasowej aktywności fizycznej oraz oczekiwanych efektów – na przykład czy chcesz mieć mocno zarysowane mięśnie, czy też tylko poprawić ogólnie swoją sylwetkę. Na podstawie tych danych trener opracuje dla Ciebie indywidualny body fitness plan . Jeśli będziesz go przestrzegała / przestrzegał, to z pewnością szybko zobaczysz pierwsze rezultaty. No i wtedy Twoje nastawienie na pewno również ulegnie poprawie.

Po trzecie – odpowiednie odżywanie

Pamiętaj też, że oprócz body fitness plan musisz zwrócić uwagę na bardzo ważną rzecz, jeśli efekty chcesz osiągnąć szybciej. To odpowiednie odżywianie, które bardzo wspomoże Twoją walkę w osiągnięciu upragnionej sylwetki. Aby odpowiednio zbilansować swoje odżywianie wybierz się na wizytę do dietetyka. Podczas spotkania możesz pokazać swoje aktualne wyniki badań, przekazać oczekiwania, a także podzielić się z przygotowanym przez trenera personalnego body fitness plan . Dlaczego? Na podstawie tych wszystkich informacji uzyskasz dietę rozpisaną pod Twoje indywidualne potrzeby.

Jak widzisz nie potrzeba wiele, by poprawić swoją sylwetkę. Wystarczą jedynie chęci, dwóch specjalistów, którzy Tobie pomogą i… Twoja systematyczność. To klucz do osiągnięcia sukcesu!